Informacija – RoofArt Lithuania

Dažniausiai užduodami klausimai

 1. Kaip galima tinkamai pamatuoti plieninės čerpės lakšto storį?

  Naudojant elektroninį ar mechaninį mikrometrą.

  Jei norite sužinoti ar stogo dangos, kurią užsakėte storis atitinka gamintojų deklaruojamą storį tiesiog pamatuokite pristatytos dangos storį naudodami mikrometrą. Rekomenduojame matuoti keletą stogo lakštų ir geriausia skirtingose vietose, kad iki minimumo sumažintumėte matavimo paklaidas.

 2. Kokie yra dvigubos modulinės čerpės privalumai?

  Lengviau montuoti, transportuoti ir sandėliuoti.

  Dėka dvigubos modulinės sistemos, plienines čerpes "Umbrella" lengviau montuoti, transportuoti ir sandėliuoti, jos gerokai mažesnės lyginant su plienine stogo danga, kuri pagaminta specialaus ilgio, pagal kliento projektą. Paslėpta tvirtinimo sistema, kai nesimato sujungimo vietų ir tvirtinimo sraigtų dar vienas didelis privalumas. Patogu kad šios dangos visada yra sandėlyje ir galima greitai nusipirkti trūkstamą kiekį.

 3. Kokių spalvų gali būti plieninės čerpės Umbrella?

  Populiariausios spalvos yra tamsiai ruda, šviesiai ruda ir rusvai raudona.

  Abi rudas spalvas ir rusvai raudona spalva visada palaikoma sandėlyje. Kitos spalvos tokios kaip pilka, žalia, vyšninė pagaminama per vieną savaitę tokiu atveju jei neturėsime pakankamo likučio stogo dangos sandėlyje įvykdyti Jūsų užsakymui.

 4. Iš kokio plieno gaminami aksesuarai, kurie reikalingi stogo įrengimui?

  Toks pat plienas kaip ir stogo dangai gaminti.

  Nėra jokio skirtumo tarp plieno, kuris naudojamas stogo dangai ir aksesuarams gaminti. Jei pasirinksite "Umbrella" Premium plienines čerpes ir aksesuarus jie bus pagaminti iš švediško plieno lakštų.

 5. Kokios yra stogo dangos RoofArt Umbrella pristatymo salygos?

  Pristatymas gali būti nemokamas.

  Užsakius RoofArt produkcijos, kurios vertė didesnė kaip 1500 EUR, Kauno ir Vilniaus mieste prisatatymas Jums nieko nekainuos. Nemokamas pristatymas likusioje Lietuvos dalyje bus nemokamas užsakius RoofArt produkcijos daugiau kaip už 3000 EUR.

 6. Ar yra kokie nors kokybę garantuojantis sertifikatai RoofArt Umbrella plieninei čerpei?

  Taip.

  Plieninei čerpei RoofArt suteikia garantinius sertifikatus, jie galioja Moldovos respublikoje.

 1. Koks yra lietaus nuvedimo sistemos RoofArt Scandic pristatymo salygos?

  Pristatymas gali būti nemokamas.

  Užsakius RoofArt Scandic lietaus nuvedimo sistemą, kurios vertė didesnė kaip 1500 EUR, pristatymas Jums nieko nekainuos. Standartiniai užsakymai klientams Vilniuje ir Kaune pristatomi per 1-2 darbo dienas, esant reikalui galima pasiimti produkciją tiesiai iš mūsų sandėlių ta pačia dieną Vilniuje ir Kaune. Pristatymas į kitus miestus priklauso nuo perkamos produkcijos kiekio, paprastai tai neužtrunka daugiau nei 2-4 darbo dienos.

 2. Koks skirtumas tarp paprastų ir SSAB'GreenCoat RWS plieno lakštų?

  SSAB GreenCoat RWS plieno lakštai sukurti specialiai lietaus nuvedimo sistemos gaminti.

  SSAB GreenCoat RWS (Lietaus nuvedimo sistemos) lakštai skirti lietaus nuvedimo sistemų gamybai. Specialūs dažai atsparūs lenkimui tai leidžia pagaminti įvairių formų elementus nepažeidžiant lakšto dažų sluoksnio. Tinkamai parinktas dažų sluoksnio storis pritaikytas nuolatiniam kontaktui su vandeniu ir ilgai nepraranda savo gerujų savybių.

 3. Ar suteikiama garantija RoofArt lietaus nuvedimo sistemai?

  Taip.

  RoofArt suteikia garantija RoofArt Scandic plieninei lietaus nuvedimo sistemai kuri galioja Lietuvoje.

 4. Kodėl taip svarbu, kad detalės būtų padengtos dažais iš abiejų pusių?

  Detalės kontaktuoja su vandeniu tiek iš išorės tiek ir iš vidaus.

  Lyginant su stogo danga kur vanduo ir sniegas patenka tik ant išorinės dalies, lietaus nuvedimo sistemos dalys nuolatos kontaktuoja su vandeniu iš abiejų pusių kol vanduo keliauja latakais ir lietvamzdžiais ir pasiekia drenažo sistemą. Lietaus nuvedimo sistemos kurių detalės nepadengtos dažais iš vidinės pusės greičiau paveikiamos korozijos ir tarnauja gerokai trumpiau.

 5. Kodėl mes rekomenduojame rinktis plienines lietaus nuvedimo sistemas, o ne plastikines?

  Dėl spalvos ilgaamžiškumo ir atsparumo neigiamui atmosferos poveikiui.

  Plastikinės lietaus nuvedimo sistemos turi du didžiulius minusus. Pirmas tai, kad jos greitai praranda savo pirminę spalvą dėl UV spindulių poveikio. Baltos detalės greitai pageltonuoją, o tamsios spalvos greitai išblunka ir tampa baltos. Antras didelis minusas tai kad plastikas stipriai plečiasi ir traukiasi nuo temperatūros pokyčių žiemą ir vasarą, tai kenkia sistemos sandarumui.

 6. Kaip derinamos fasado, stogo dangos ir lietaus nuvedimo sistemos spalvos?

  Universalus sprendimas yra balta spalva.

  Dažnai stogų ir fasadų spalvos derinamos su lietaus nuvedimo sistemos spalvomis. Jei norite pamatyti galimus spalvų derinius išbandykite mūsų spalvų parinkimo įrankį.

Mūsų partneriai