Plieninės čerpės

RoofArt siūlo platų plieninių čerpių pasirinkimą. Umbrella pavadinta stogo danga gaminama iš šiuolaikiško švediško arba korėjietiško plieno kurio storis gali būti nuo 0,40mm iki 0,55mm ir matinės arba blizgios dažų struktūros.

1 tipas

 

0 EUR

Peržiūrėti montavimo instrukcijos prezentaciją

Tigla green label

Premium
Plieno lakštų kilmės šalis ir gamintojas Švedija, SSAB
Plieno lakštų storis min 0,50 (0,55) mm
Cinko sluoksnis 275 g/m²
Dažų padengimas GreenCoat Mica BTGruntas
Vidutinis tarnavimo laikas 50 metų
Garantija korizijai 30 metų
Garantija spalvai 20 metų

Atsiųskite savo projektą paskaičiavimui

 • Paslėptas tvirtinimas

  Modulinės plieninės čerpės Umbrella turi patentuotą sujungimo ir tvirtinimo sistemą - nesimato tvirtinimo taškų ir sujungimo vietų. Specialus dvigubas atikondensacinis griovelis nukreipia vandenį ir susidariusį kondensatą neleisdamas jam patekti po stogo danga.

 • Švediškas plienas

  Plieninė stogo danga Umbrella Premium gaminama iš švediško plieno, pagaminto SSAB kompanijos. Plieno lakštai išbandyti atšiauraus Skandinavijos šalių klimato, tai užtikrina ilgą stogo dangos tarnavimo laiką ir atsparumą temperatūros svyravimams nuo -40°C iki 100°C.

 • Lengvai jungiami lakštai

  Nėra sujungimo siūlių. Moderni 3D erdvinio pjovimo technologija ir preciziškas mechaninis apdirbimas leidžia pagaminti stogo dangos modulius Umbrella, kurie lengvai jungiasi ir sudaro vientiso stogo vaizdą.

 • Moderni išvaizda

  Modernus dvigubas modulis ir pusiau matiniai dažai tai puikus derinys, kuris garantuoja unikalią Umbrella plieninės čerpės išvaizdą. Dėka aukštos SSAB kompanijos produkcijos kokybės stogo lakštų spalva išlieka nepakitusi ilgą laiką.

 • Patogus sandėliavimas

  Modulinės plieninės čerpės Umbrella lengva transportuoti, sandėliuoti ir montuoti. Šios plieninės čerpės gaminamos standartinio dydžio jų visada yra sandėlyje, tai leidžia jas pristatyti greičiau, pritrūkus galima greitai įsigyti trūkstama kiekį dangos.

 • Minimali rizika

  Nedideli lakštai palengvina sandėliavimą ir transportavimą taip pat apsaugo nuo matavimo ir skaičiavimo klaidų. Montavimo metu modulinius lakštus sunkiau sulankstyti lyginant su dideliais, taip pat lengva pakeisti pažeistus lakštus jei kas nutiktų eksploatacijos metu.

Distributoriai ir Stogdengiai

Dėkojame savo partneriams visoje šalyje. Mes tapome artimesni savo klientamsm dabar jie gali įsigyti mūsų kokybišką produkciją dar paprasčiau ir grečiau.

Peržiūrėkite mūsų interaktyvų žemėlapį

Įgyvendinti projektai

Peržiūrėkite atliktus darbus