Bendrovė „SSAB“ rinkai pristato ekologiškiausių produktų asortiment...

Bendrovė „SSAB“ rinkai pristato ekologiškiausių produktų asortimentą išorinėms konstrukcijoms

Visos naujienos

Bendrovė „SSAB“ paskelbė apie, ekologiškiausių aukštos kokybės dažytų plieno lakštų asortimento, išorinėms konstrukcijoms, pristatymą. Šis produktas, pavadinimu „GreenCoat“ yra vienas geriausių visoje statybos pramonėje.

„GreenCoat“ yra naujas bendrovės „SSAB“ prekinis ženklas skirtas pristatyti inovatoriškus ir ekologiškai dažytus šiaurietiškos kokybės plieno produktus, skirtus statybos pramonei. Šis naujo produktų asortimento pristatymas rinkai yra pateikiamas su kruopščiai parinktu patvarių, energetiškai efektyvių dažytų produktų asortimentu stogų dengimui, fasadų ir lietaus vandens sistemų montavimui.

Aukščiausios kokybės plienas ir bio dažai.

Bendrovė „SSAB“ yra inovatorė, kai kalbama apie dažytus produktus išorinėms konstrukcijoms su biologiškai paremto padengimo medžiaga. Gaminant daugumą „GreenCoat“ produktų naudojama bio technologija, ir tai reiškia, kad didelė dalis tradicinių fosilinių medžiagų yra pakeičiamos bio alternatyvomis. Ši unikali technologija, kurią užpatentavo bendrovė „SSAB“, gerokai sumažina poveikį aplinkai.

„Mūsų biologiškai paremti „GreenCoat“ produktai stogų dengimui, fasadų ir lietaus nuvedimo sistemų montavimui yra vieninteliai produktai rinkoje, kurie turi padengimo sluoksnį su aukšto lygio atsinaujinančia biologine medžiaga. Mes mėgstame sakyti, kad mūsų produktai yra natūraliai atnaujinti, nes šis padengimo sluoksnis ne tik suteikia ekologiškus privalumus, bet ir padidina našumą“, teigia „SSAB grupe“ valdančios bendrovę „SSAB Europe“ vykdantysis vice prezidentas Olavi Huhtala.

„GreenCoat“ išplėsto asortimento produktai suteikia ne tik biologiškai paremtą padengimo sluoksnį, bet ir energetišką efektyvumą stogams, taip pat ir fasadams. Jie atspindi saulės spindulius ir sumažina energijos kiekį, reikalingą vėsinimui vasaros laikotarpiu. „GreenCoat“ produktai taip pat yra prieinami išplėstame vidutinio tarnavimo laikotarpio variante, kuris garantuoja spalvą ir blizgesį laikui bėgant.

40 metų testavimo pasauliniu lygiu išorinėje aplinkoje

„GreenCoat“ garantija yra paremta daugiau nei 40 metų patirtimi, gauta po testavimo realiomis sąlygomis išorinėje aplinkoje.

Daugiau nei 10000 plieninių detalių, nudažytų „GreenCoat“ dažais, buvo palikta lauke atšiauriomis oro sąlygomis, įskaitant sūrų vandenį, sniegą, ledą, lietų, UV spindulių radiaciją, vėją ir vėtras vakarinėse Švedijos ir Floridos dalyse. Be to, „GreenCoat“ medžiagos yra ištestuotos tokiuose regionuose kaip Arizona bei Vakarų Indijos, Kinijos, Australijos ir Prancūzijos pakrantėse.

Šiaurietiškos kokybės produktai, nudažyti „GreenCoat“ dažais, yra atsparūs korozijai, UV spinduliams ir įbrėžimams. Statybininkams yra siūloma lengvesnė medžiaga, lyginant su alternatyvomis, tokiomis, kaip betoninės plokštės, be to, ji turi mažesnį šiluminį išsiplėtimą, dėl to yra sumažinamas lenkimas.

Šias medžiagas yra lengva apdoroti net esant -15oC temperatūrai, šis aukštos kokybės plienas yra perdirbamas 100 %. Visus „GreenCoat“ produktus galima gan lengvai spausti, lenkti, pjauti ir formuoti, platus, gražių spalvų ir tekstūrų asortimentas užtikrina pasirinkimą.

„GreenCoat“ dažytus produktus galima įsigyti tiesiogiai iš mūsų „SSAB“ gamybos ir sandėliavimo skyrių. Tokiu būdu mes užtikriname trumpesnį pristatymo laiką bei pateisiname klientų lūkesčius.

„GreenCoat“ žaliavinė medžiaga bus naudojama nuo birželio gaminant „RoofArt Umbrella“ čerpes. Dėl daugiau informacijos apie terminus ir charakteristikas, susisiekite su savo šalies regiono vadovu.