Bendrovė „RoofArt“ pristatė plieninių čerpių produkcijos liniją. –...

Bendrovė „RoofArt“ pristatė plieninių čerpių produkcijos liniją.

Visos naujienos

Po 15 metų patirties gaminant ir paruošiant prekybai lietaus nuvedimo sistemas, bendrovė „RoofArt“ nusprendė praplėsti savo veiklą ir įsigijo plieninių čerpių produkcijos liniją. 2013 m. rugsėjo 6 d. buvo pažymėtas plieninių čerpių „Umbrella“ produkcijos linijos atidarymas ir pristatymas rinkai!

Žaliavinė medžiaga yra svarbi - SSAB švediški lakštai.

„Siekdami patenkinti savo klientų aukščiausius reikalavimus ir patobulinti produktus, vykdome ilgalaikę mokslinių tyrimų politiką. Be aukštos kokybės žaliavinės medžiagos nebūtume galėję įvykdyti savo planų, todėl mes nusprendėme dirbti su pasauline metalo bendrove „SSAB“. Bandėme daugelį kitų plieno lakštų, tačiau produkcijos proceso metu paaiškėjo, kad jie yra prastos kokybės.“ Bendradarbiaudami su bendrove „SSAB“, galime patvirtinti, kad „RoofArt“ produktai yra pagaminti atsižvelgiant į aukščiausius standartus ir Europos normas bei instrukcijas, susijusias su aplinkosauga, tačiau kas svarbiausia, galutiniam vartotojui yra siūloma patikrinta kokybė“, teigia „RoofArt lietaus nuvedimo sistemų“ generalinis direktorius Ilarion Ursu.

Ištestuoti atšiauriomis Skandinavijos sąlygomis, „SSAB‘s Prelaq Nova“ plieno lakštai, kurie yra „Umbrella Premium“ čerpių žaliavinė medžiaga, sujungia visas savybes ir privalumus dengiant ilgai tarnaujantį stogą: UV spindulių ir korozijos apsauga, puikus blizgesys ir ilgai išsilaikanti spalva, apsauga nuo įbrėžimų, 100oC atsparumas bei slydimą sumažinančios sistemos vaikštant ant stogo ar kraunat dangą.

Pardavimų vadovas Marcin, Parczewski teigia: „SSAB yra pirmaujantis gamintojas pasaulinėje rinkoje. Šis plienas yra naudojamas sunkiasvorės įrangos, konteinerių, autobusų ir ypatingai automobilių saugos sistemų gamyboje. Švedijoje plieno produkcija turi ilgą istoriją. „SSAB“ reiškia „Švedijos plieno akcinė bendrovė“ (Swedish Steel Stock Company). Mes turime didelę patirtį plieno gamyboje ir gerai išmanome produkcijos procesą. Žaliavinė medžiaga, naudojama lietaus nuvedimo sistemų gamyboje yra geras aukštos kokybės produkto pavyzdys, ji turi būti atspari sunkiems svoriams, lengvai lankstoma, ir spalva turi išlikti labai ilgą laiką. Beveik visi gamintojai Skandinavijos pusiasalyje, kurie naudoja plieną, renkasi mūsų produktus. „SSAB“ palaiko partnerystės ryšius tik su tomis bendrovėmis, kurių standartai yra tokie pat aukšti, kaip ir mūsų, bendrovėmis, kurios nori gaminti aukščiausiu lygiu, todėl „RoofArt Romania“ yra puikus tokios bendrovės pavyzdys. Kartu veiklą pradėjome 2008 metais, nuo tada praėjo 5 metai ir galiu pasakyti, kad mūsų partnerystė yra puiki, aš mačiau jų produktus ir galiu nedvejodamas patvirtinti, kad jie gamina Europos lygiu.“

Stogas yra skėtis namui

Plieninių čerpių pavadinimas - „Umbrella“ (“Skėtis“) yra labai aiškus. „Mes prekiavome lietaus nuvedimo sistemomis iki dabar ir nusprendėme, kad jau laikas savo klientams taip pat pasiūlyti „apsaugos elementą“. Ir kas gali labiau apsaugoti nei skėtis lietingomis ir niūriomis dienomis?! Šį pavadinimą nėra sunku prisiminti, ir mes tikimės, kad mūsų partneriai bus kūrybingi, ir šio praktiško produkto pristatymas rinkai bus efektingas, ir tai pamatysime produkcijos gamybos apimtyje!“, teigia bendrovės „RoofArt Romania“ rinkodaros specialistė Maria Moldovan.

Rumuniškas produktas - pilna sistema iš to paties gamintojo

Montuojant pilną stogo sistemą iš vieno gamintojo, gerokai sumažinama techninių ir estetinių problemų, tokių kaip prastas elementų sujungimas, spalvos tono skirtumai, blizgesio praradimas, sumažėja problemų montuojant ir su garantija bei kita rizika.

„Umbrella Premium“ čerpės, gaminamos Rumunijoje nuo 2013 m. rugsėjo mėnesio, užbaigia „RoofArt“ produktų asortimentą. Aukščiausios kokybės žaliavinė medžiaga, didelio našumo įranga ir aukšto lygio apmokyti darbuotojai yra ilgai tarnaujančio produkto sudėtis!

„Mes pasirinkome įsigyti naujos kartos įrangą, kurią pagamino Suomijos bendrovė, rinkoje turinti 44 metų patirtį.“ Ji yra pagaminusi daugiau kaip 860 plieninių čerpių produkcijos linijų, kurios prisidėjo prie esamų technologinių procesų tobulinimo ir plėtros, taigi galutinis produktas išpildo visus lūkesčius, susijusius su technologija ir estetika“, teigia bendrovės „RoofArt“ vyriausias inžinierius Valeriu Cevdar.

Plienines čerpes „Umbrella“ galima užsisakyti jau nuo 2013 m. rugsėjo mėnesio skirtingų spalvų per „RoofArt“ platintojų tinklą.