Kompanija – RoofArt Lithuania

RoofArt Group buvo įkurta dar 2001 metais ir sėkmingai augo bei plėtėsi Europos rinkoje, tapdama viena iš lyderių lietaus nuvedimo sistemų gamybos srityje.

 

Gamta mums meta pačius didžiausius iššūkius. Štai kodėl mes esame nuolatiniame mokymosi ir tobulėjimo kelyje, mes stengiamės sukurti pasauliui ir ypač savo partneriams patikimos ir tvirtos kompanijos įvaizdį.

Mūsų pamatiniai principai: profesionalumas, kūrybiškumas ir sąžiningumas, būtent tai ir yra sėkmės ir asmeninio tobulėjimo pagrindas.

 1. RoofArt prekinio ženklo produkcijos projektavimas ir gamyba.
 2. RoofArt produkcijos pardavimų priežiūra Moldovos rinkoje.
 3. RoofArt produkcijos pardavimų ir prekinio ženklo priežiūra Centrinėje bei Rytų Europos rinkoje.

 

Mūsų misija

Mūsų tikslas tiekti kokybiškus produktus statybų rinkai. Mes norime, kad Jūs pajaustumėte pagrindines RoofArt produkcijos vertybes - ilgaažiškumą ir patrauklų dizaina.

Mūsų istorija

 1. 2001

  RoofArt sukuria distributorių tinklą Rumunijoje Pradedama gaminti naujo dizaino lietaus nuvedimo sistema žinoma kaip 150/100.

 2. 2003

  Paleidžiama pirma lietaus nuvedimo sistemų gamybos linija.

 3. 2008

  Pasirašomas kontraktas dėl skardos tiekimo su SSAB (Švedija) kompanija. Tuo pačiu metu įdiegiama kokybės valdymo sistema: ISO 9001-2000.

 4. 2010

  Rumunijoje užregistruojamas lietaus nuvedimo sistemos prekinis ženklas ir gamybos technologija "Scandic". Lietaus nuvedimo sistema "Scandic" sertifikuojama kompanijos AEROQ, ši sistema atitinka Europos standartus SREN 1462:2006 ir SREN 612: 2006.

 5. 2013

  Pradedama gaminti plienines čerpes "Umbrella".

 6. 2014

  Pradedama gaminti nauja, inovatyvi plieninė stogo danga, kuri specialiai sukurta taip, kad palengvintų ir pagreitinų montavimą - dvigubo modulio plieninė čerpė "Umbrella".

 7. 2015

  Scandic lietaus nuvedimo sistemai įvedama nauja spalva - RAL 6020 ( Žalia).

 8. 2016

  Pristatomas atnaujintas RoofArt prekinis ženklas.

 • 15

  Metų nuolatinio produktyvaus darbo vienoje srityje.

 • 10

  Šalių turi galimybę įsigyti mūsų patikimos produkcijos per vietinius distributorius

 • 8

  Patikimi užsienio partneriai kurie dirba su kompanija

RoofArt Group

Thanks for your interest in our company. We will get in contact with you soon.

Thanks for your interest in our company. We will get in contact with you soon.

Atsiliepimai

Emanuel Muntean

VIVA SRL., Romania

Aš labai patenkintas. Jau ilgą laiką dirbu su RoofArt kompanija, produkcija labai aukštos kokybės, visi mano klientai patenkinti. Tai įkvepia mus tęsti darba su jais toliau ir neiškoti kitų tiekėjų.

Agnieszka Trompeta

RoofArt Slovakia

Slovakijos žmonės žino SSAB kompanijos vertybes, dėl šios priežasties jiems RoofArt asocijuojasi su švediška kokybę. Puikus RoofArt produkcijos kainos ir kokybės santykis, garantuoja kad klientai bus patenkinti.

Nadia Sakovets

RoofArt Ukraine

RoofArt Group - tai sėkming ir dinamiškai auganti įmonė. Jų intensyvi plėtra paremta trim pagrindiniais elementais - kompetetingo valdymo, inovacijų ir puikios žaliavos. Efektingo bendradarbiavimo tarp inžinierių ir statybos specialistų dėka produkcija nepriekaištingos būklės. Kompanija nuolat plečia partnerių ratą, atveria naujas rinkas savo produkcijai ir įkuria naujus pardavimo taškus.

Alexey Fefelov

RoofArt Russian Federation

Jei trumprai aprašyti mūsų partnerystę su RoofArt - mes patenkinti. RoofArt kompanijos produkcija ir paslaugos Rusijoje iš karto paliko gerą įspūdį. RoofArt ne tik gera lietaus nuvedimo sistema, tai prekinis ženklas, kuris nuolatos auga dėka įkūrėjų sukauptos patirties, prekinis ženklas, kuris siūlo ir gamina platų produkcijos ir aksesuarų pasirinkimą.

Duncan Kingston

Southern Sheeting Supplies Ltd, United Kingdom

Nuo pat bendradarbiavimo pradžios su kompanija RoofArt, mes supratome kad RoofArt yra inovatyviausia ir stilingiausia plieninė lietaus nuvedimo sistema Didžiosios Britanijos rinkoje. RoofArt suteikė galimybę įsigtyti nepriekaištingos kokybės lietaus nuvedimo sistemą už prieinamą kainą Didžiojoje Britanijoje. RoofArt paslaugos ir produkcija tik pačios aukščiausios kokybės!